Internetový obchod inexMarket.cz vznikl na počátku léta 2016. Nabízí široký sortiment kvalitních produktů určených pro dům, byt, zahradu, volný čas nebo sport. Díky vysokému procentu skladových zásob nehrozí dlouhé doručovací lhůty.

logo_1.png  

  • Kvalitní produkty
  • Široký sortiment
  • Nízké pořizovací ceny
  • Doručení do 48 hodin
  • Garance vrácení peněz

Není třeba žádných limit - užívejte si doma, na zahradě, ale i při volnočasových aktivitách nebo relaxaci. Stačí si vybrat a objednat. E-shop inexMarket.cz je všem plně k dispozici - je zárukou spojení vysoké kvality a příjemné ceny! 

Rozhodnete-li se pro objednávku u nás, budete spokojeni. Před každým nákupem si můžete prohlédnout ilustrační fotografie jednotlivých produktů a přečíst si jejich základní popis. Spoustu užitečných návodů a informací naleznete i na pravidelně aktualizovaném blogu.

Jdeme s dobou a to nejen v nabídce sortimentu, sledovat nás můžete rovněž na sociálních sítích. Přidáte-li se na naši stránku inexMarket.cz na Facebooku, budete mít všechno z našeho obchodu z první ruky, nic vám neunikne!

facebook-timeline-76533_960_720.png

A pokud byste měli jakékoliv otázky, napište email a pošlete ho na adresu info@inexmarket.cz. Jsme na blízku a vynasnažíme se, abyste byli co nejvíce spokojeni!

Kontaktní údaje

Obchodní podmínky


Nahoru